COVID-19

Të infektuar

1123

Të shëruar

847

Të vdekur

30

Showbiz/ Tayna ka gati 12 këngë: Në hall jam

news image

Rep-artistja e njohur njëherësh shumë e përfolur shqiptare, Tayna i ka gati projektet e reja muzikore.

Reperja më saktësisht i ka të përfunduara gjithsej 12 këngë, shkruan Gazeta Sinjali.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Tayna përmes rrjetit social Instagram.

“I kom 12 kong, pa publiku hala. Jom t’u menu ca me bo vitin 2022, n’hall jom”, ka shkruar ajo në InstaStory.

Tayna nuk ka zbuluar detaje të tjera rreth këtyre projekteve dhe mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur ajo për publikun./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin