COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Showbiz/ Tayna duke bërë “twerk” rrëzohet keq në skenë

news image

Doruntina Shala e njohur me emrin artistik si Tayna, është njëra prej rep-artisteve më të përfolura shqiptare.

Tayna krahas këngëve është tejet aktive edhe me mbrëmje e koncerte muzikore brenda dhe jashtë trojeve shqiptare, transmeton Gazeta Sinjali.

Së fundmi, artistja ishte e pranishme në një mbrëmje muzikore në Nuremberg të Gjermanisë, ku në një moment duke bërë ‘twerk’, rrëzohet keq në skenë.

I menjëhershëm ishte reagimi i të pranishmëve të cilët i ofruan ndihmë rep-artistes.

“Edhe ti”, në bashkëpunim me Mozzik është projekti i fundit muzikor i Taynës. Kënga numëron mbi 19 milionë klikime në kanalin YouTube./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin