image Taylor Swift kapet mat duke u puthur me aktorin e njohur - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Showbiz/ Taylor Swift kapet mat duke u puthur me aktorin e njohur

news image

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Taylor Swift është kapur mat duke u puthur me aktorin gjithashtu të njohur, Joe Alwyn në  “NME Awards”, në Londër.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihen dyshja teksa e shkëmbejnë një puthje përderisa po qëndronin në publik, transmeton Gazeta Sinjali.

Mediat e huaja gjithashtu raportojnë se Taylor dhe Joe, janë përqafuar kur këngëtarja u shpall fituese e çmimit, “Best Solo Act”./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: