image Super dhurata që Graniti ia dhuroi Taulantit për ditëlindje - Sinjali

Super dhurata që Graniti ia dhuroi Taulantit për ditëlindje

news image

Dy ditë më parë, futbollisti i famshëm shqiptar, Taulant Xhaka ka festuar ditëlindjen e 31.

Taulant Xhaka dy ditë më parë ka mbushur 31 vite, me rastin e ditëlindjes ai mori shumë urime dhe dhurata të veçanta nga familjarë dhe miq të afërm.

E në mesin e shumë dhuratave që mori, një dhuratë nga vëllau i tij Graniti, nuk ka munguar në ditëlindjen e tij.

Përmes një storje në Instagram, Taulanti ka ndarë me ndjekësit super dhuratën që mori nga vëllai i tij po ashtu futbollist, Graniti.

Atij i është dhuruar një orë e markës ‘Rolex Daytona’, që është mjaft luksoze dhe e kushtueshme që kap shifrën rreth 40 mijë euro.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin