image Ish- presidenti Thaçi sot feston ditëlindjen - Ky është urimi i Memli Krasniqit - Sinjali

Ish- presidenti Thaçi sot feston ditëlindjen – Ky është urimi i Memli Krasniqit

news image

Ish – presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot feston ditëlindjen e 54-të, ndërsa nuk ka munguar as urimi i të parit të PDK-së, Memli Krasniqit.

Krasniqi ka shpërndarë një fotografi në Instagram dhe ka shkruar: Gëzuar ditëlindjen z.President.

Kujtojmë që kjo është ditëlindja e dytë që Thaçi e feston prapa grilave e larg familjes. Ai gjendet në Hagë që nga nëntori i vitit 2020.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin