image Stuhia rrëzon lisin në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë

Sociale

Stuhia rrëzon lisin në magjistralen Vushtrri-Mitrovicë

news image

Një stuhi e fuqishme me shi dhe erë ka goditur qytetin e Vushtrrisë pasditen e së mërkurës.

Stuhia e shoqëruar me shi dhe erë të fortë, ka rrëzuar një lis në magjistralen Vushtrri – Mitrovicë.

Rrëzimi i lisit siç shihet në videot e publikuar nga mediat lokale ka shkaktuar bllokimin e rrugëve dhe vështirësi në qarkullim për makinat.

Deri më tani nuk ka raportime për të lënduar apo dëme materiale.

/GazetaSinjali/