image Një pjesë kulmit të ndërtesës bie nga stuhia mbi vetura në Prishtinë

Kosovë

Një pjesë kulmit të ndërtesës bie nga stuhia mbi vetura në Prishtinë

news image

Një erë e fortë e ka përfshirë Prishtinën, ku ka shkaktuar edhe pasoja.

Në lagjen Bregu i Diellit, ka rënë një pjesë e një pullazi në një parking ku dhe ka dëmtuar disa vetura.

Në anën tjetër nuk dihet nëse ka ndonjë person të lënduar.

/GazetaSinjali/