image Stresi së shpejti me projekt të ri muzikor në bashkëpunim me Finem - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

Stresi së shpejti me projekt të ri muzikor në bashkëpunim me Finem

news image

Dy artistët e njohur shqiptarë, Stresi dhe Finem kanë paralajmëruar për një projekt të ri muzikor.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Stresi ka ndarë me fansat e tij një video duke bërë të ditur se së shpejti do të sjellë bashkëpunimin e radhës.

Stresi gjithashtu ka ndarë edhe disa sekuenca të klipit, i cili bashkë me Finem shihen në një lagje të rrethuar me një numër të konsiderueshëm personash. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin