image Stresi publikon mesazhet me nënën - Sinjali

Stresi publikon mesazhet me nënën

news image

Reperi i njohur shqiptar, Stresi ka publikuar një InstaStory, ku ka treguar një mesazh shumë emocional të nënës së tij, shkruan Gazeta Sinjali.

Në mesazh nëna i lutet Stresit që të ndryshojë, të mos bëhet më një “djalë i keq” dhe të mos përdor fjalë të pista.

Kurse Stresi ka shkruar se është nëna ajo që nuk e lejon të bëhet njeri i keq.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: