image Sot mblidhet Qeveria e Kosovës

Politikë

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës

news image

Duke filluar nga ora 10:30 pritet që Qeveria e Kosovës të mbajë një mbledhje, arsyeja e së cilës nuk është bërë e ditur ende.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeministrit, përmes një njoftimi drejtuar mediave.

“Ngjarja që zhvillohet në ndërtesën e Qeverisë, mund të përcillet vetëm nga gazetarët, kameramanët dhe fotografët që janë të akredituar dhe kanë me vete kartelat e akreditimit. Për ngjarjet që zhvillohen në ndërtesë të Qeverisë, gazetarët, kameramanët dhe fotografët duhet të jenë të pajisur me maska mbrojtëse dhe t’i vendosin ato”, thuhet në njoftim.

/GazetaSinjali/