image Sonte largohen dy persona nga “Big Brother VIP”, kjo është arsyeja

Bota e Yjeve

Sonte largohen dy persona nga “Big Brother VIP”, kjo është arsyeja

news image

Semi, Sheila dhe Beniada janë në nominim dhe njëra prej tyre do të largohet sonte nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Megjithatë, Arbana Osmani njoftoi sonte se për shkak të thyerjes së rregullave nga ana e banorëve, “Big Brother” ka vendosur që sonte do të ketë dy të eliminuar.

Nga eliminimi nuk rrezikohen vetëm tri vajzat e lartpërmendura, por të gjithë banorët.

Ato do të jenë po ashtu në televotim, për t’u vendosur se cili do të lërë shtëpinë./GazetaSinjali/