image Skivi, Doksi dhe Floriani publikojnë këngën e re - Sinjali

Showbiz/ Skivi, Doksi dhe Floriani publikojnë këngën e re

news image

Skivi bashkë me Doksin dhe Florianin kanë publikuar videoklipin e ri.

Bashkëpunimi i paralajmëruar javë më parë tani është publikuar.

Projekti i cili titullohet “Dredha” është shkruar nga Skivi dhe Doksi,  vija melodike është punuar nga Doksi ndërsa miksimi dhe masterizimi është bërë nga Deda Music.

Kënga është e kompletuar edhe nga ana vizuale, puna e klipit i është besuar produksionit “Sekuencë”.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: