COVID-19

Të infektuar

10247

Të shëruar

5944

Të vdekur

327

“Erdhi vapa”, Luana Vjollca shfaqet tërheqëse nga plazhi

news image

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka publikuar një foto e cila shihet se është duke shijuar një ditë të nxehtë vere në një nga bregdetet shqiptare.

Përmes një fotografie në rrjetin social Instagram, Luana është shfaqur tërheqëse me bikini.

“Erdhi vapa me gushtin”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

erdhi vapa me gushtin

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Kujtojmë që Luana është duke e përgatitur projektin e saj më të ri muzikor, për të cilin nuk ka zbuluar shumë detaje. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin