image “Kolegë, miq, shokë, shoqe dhe media bëhuni gati”, paralajmërimi i fundit i Stresit

Bota e Yjeve

“Kolegë, miq, shokë, shoqe dhe media bëhuni gati”, paralajmërimi i fundit i Stresit

news image

Reperi i njohur, Stresi ka paralajmëruar të gjithë të bëhen gati. Ai ka postuar në Instagram një foto nga klipi i ri i këngës dhe ka treguar se do të publikohet të shtunën në orën 19:00.

Sakaq, reperi u bën thirrje të gjithë kolegëve, miqve, gazetarëve dhe mediave që të përgatiten.

“Te Shtunen Premier : “I smoke them“. Koleg, miq, shokë, shoqe, gazetarë & media bëhuni gati!”, ka shkruar Stresi, pa dhënë detaje lidhur me projektin e ri. Megjithatë, komentet kanë qenë të shumta dhe fansat e tij mezi po e presin publikimin.

/GazetaSinjali/