image Simon Cowell shtrihet në spital pas aksidentit me biçikletë elektrike - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Simon Cowell shtrihet në spital pas aksidentit me biçikletë elektrike

news image

Simon Cowell është shtrirë në spital pas një aksidenti me biçikletën e tij elektrike.

Mediat e huaja thanë se aj ishte duke provuar biçikletën e tij në shtëpi në Malibu, derisa u rrëzua dhe lëndoj shpinën.

“Simon ka thyer shpinën dhe do të bëhet me operacion këtë mbrëmje. Ai pati një rënie nga biçikleta e tij të Shtunën pasdite ndërsa testoi biçikletën e tij të re elektrike në oborrin e shtëpisë së tij në Malibu me familjen e tij”, tha një përfaqësues për People.

Simon ka qenë i vendosur në Kaliforni gjatë pandemisë koronavirus me partnerin e tij, Lauren Silverman, djalin e tyre Eric, gjashtë vjeç dhe djalin 14-vjeçar të Lauren, Adam nga një marrëdhënie e mëparshme. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin