image Shtyhet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit
[wp-story id="814678"]

Politikë

Shtyhet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

news image

Sot është paraparë të mbahet mbledhja e radhës së Kryesisë së Kuvendit, në orën 11:00, por ajo nuk ka arrit të mbahet, kështu që është shtyrë për një ditë tjetër.

Lajmi është bërë i ditur nga Drejtoria për media dhe marrëdhënie me publikun./GazetaSinjali/