image Shkurte Gashi dhe Bruno publikojnë këngën “Jetën tënde”
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Shkurte Gashi dhe Bruno publikojnë këngën “Jetën tënde”

news image

Dy këngëtarët e njohur shqiptar, Shkurte Gashi dhe Bruno, kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Jetën tënde” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur kantautori i njohur shqiptar, Flori Mumajesi, ndërsa për videoklipin Imagine Films.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Brunos në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/