image A është e lidhur me Flori Mumajesin? - postimi i fundit i Fifit i bën konfuz të gjithë
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

A është e lidhur me Flori Mumajesin? – postimi i fundit i Fifit i bën konfuz të gjithë

news image

Prej kohësh është aluduar se Filloreta Raçi  e njohur me emrin e artit si “Fifi ” është në një lidhje me Flori Mumajesin, shkruan Gazeta Sinjali.

Por, si duket sot, Fifi ka vendosur që t’i shprehë publikisht falenderimet për mbështetjen dhe besimin që Flori ia ka dhënë asaj.

Postimi i plotë :

 “S’ka asgje ma me vlere per mu se momentet me notat e shpirtit tend. Do mundohem shume qe te mos i stonoj se vallah e kane rendesine te madhe. Duhej ta beja kohe me pare , e di.. po falenderimi qe kam ndaj teje s’eshte thjesht material, eshte shpirteror dhe nuk thuhet me pak fjale”.

Faleminderit 

Faleminderit qe me kupton dhe atehere kur se kuptoj veten.

Faleminderit qe besove e me mbeshtete qe kur une isha thjeshte nje goce nga Kosova .

Faleminderit qe me dhe energji e suport kur ne fakt u desh te te jepja.

Faleminderit Zotit qe t’kom , Faleminderit qe ju kom @klajdiharuni & @iambrunooooo !

@iamflorimumajesi t’kom pike t’dobt #blessedandgrateful PERJETESISHT  ahhh ta qes  ti paraprije renies se msyshit  dhe komentoni posht me”, shkruan Fifi.

 /Gazeta Sinjali/

.