image Sherr brenda grupit? Flori: Nuk i dhashë Fifit asnjë pikë sepse nuk flasim me Brunon
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Sherr brenda grupit? Flori: Nuk i dhashë Fifit asnjë pikë sepse nuk flasim me Brunon

news image

Festivali i Këngës Magjike është shoqëruar me debate pas përfundimit të tij, shkruan Gazeta Sinjali.

Disa pakënaqësi kanë ndodhur edhe në grupin e njohur Three Dots.

Flori Mumajesi tha se i ka dhënë Fifit 0 pikë, ashtu si dhe ajo atij, e kjo ka mërzitur Brunon.

Fifi nuk më votoi mua dhe unë nuk e votova Fifin, bile Bruno është mërzitur me mua, unë me Brunon nuk flasim. 0 i dhashë e meritonin sepse vdiq të merrte çmimin e parë”, u shpreh ai.

“E meritojmë 0, e meritojnë 0 sepse nuk kemi ardhur për pikët, as për t’u vlerësuar sepse këngët janë shumë shpirtërore dhe kemi dashur të tregojmë diçka më shumë sesa pikët”, iu përgjigj Fifi.

Kujtojmë se Fifi dhe Bruno konkurruan te “Kënga Magjike” me këngën “Fiksimi”, ndërsa Flori dhe Klajdi me këngën “E para”. /Gazeta Sinjali/