COVID-19

Të infektuar

1158

Të shëruar

876

Të vdekur

30

Basketboll/ Shërohet nga koronavirusi edhe basketbollisti i katërt i NBA

news image

Marcus Smart është shëruar  nga koronavirusi.

Smart luan për Boston Celtics, shkruan Gazeta Sinjali.

Deri tani, Donovan Mitchell, Rudy Gobert, Christian Wood dhe tani Smart janë shëruar nga virusi.

Kujtojmë se NBA ka pezulluar ligën deri në tejkalimin e këtij virusi./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin