image Shefi i deputetëve të AAK-së nervozohet: A ka mundësi bre pak me dëgju
[wp-story id="814678"]

Politikë

Shefi i deputetëve të AAK-së nervozohet: A ka mundësi bre pak me dëgju

news image

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri derisa po fliste në seancën e Kuvendit të Kosovës  pikat problematike të Projektligjit për Paga, ka reaguar ndaj disa deputetëve dhe ministrave.

Ai derisa po fliste disa deputetë u panë duke shkuar te kryetari i Kuvendit Glauk Konjufca.

“A ka mundësi bre pak me dëgju” jo s’po na dëgjoni po bëni hajgare”, tha Tahiri.

/GazetaSinjali/