image Ryva Kajtazi bëhet nënë për herë të dytë

Bota e Yjeve

Ryva Kajtazi bëhet nënë për herë të dytë

news image

Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi dhe bashkëshorti i saj, Fidani, janë bërë prindër për herë të dytë.

Çifti dje janë bekuar me një djalë, shkruan Gazeta Sinjali.

Këtë e bëri të ditur këngëtarja, përmes një postimi Instagram, ku shihet teksa mban dorën e fëmijës së porsalindur.

“Më 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde!”, ka shkruar Ryva./Gazeta Sinjali/

https://www.instagram.com/p/CA7eFoWFZAt/?utm_source=ig_web_copy_link