image Ronela Hajati: Mendoj se duhet të shkoj sërish në “Eurovision”
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Ronela Hajati: Mendoj se duhet të shkoj sërish në “Eurovision”

news image

Pavarësisht kritikave dhe komenteve negative që ka marrë, Ronela Hajati është e gatshme ta përfaqësojë sërish Shqipërinë në Eurovision.

Kështu është shprehur këngëtarja përmes një postimi në Instagram, teksa ka ndarë disa fotografi nga koncerti i fundit që ka mbajtur në Londër.

“Eurovizioni ka qenë një nga eksperiencat më të bukura në jetën time, ndonjëherë mendoj se duhet ta bëj përsëri”, shkruan këngëtarja.

Ajo ka ndarë disa momente teksa performon në skenë, ndërsa në disa video të tjera shihet teksa bën fotografi dhe jep autografe për fansat e saj.

/GazetaSinjali/