image "Nuk dua të dashur" Ronela Hajati surprizon me deklaratën
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

“Nuk dua të dashur” Ronela Hajati surprizon me deklaratën

news image

Ronela Hajati komentohet shumë për postimet e saj në rrjete sociale, e shpesh edhe shumë të çuditshme.

Pas pjesëmarrjes së saj në “Eurovision”, ajo arrinë të rrëmbejë vëmendjen e mediave.

Së fundi ajo ka bërë një deklaratë me të cilën ka habitur ndjekësit e saj.

Këngëtarja zbuloi se nuk dëshiron të dashur dhe na tregoi dëshirat e saj.

“Të dashur nuk dua, larg mundësisht nga jeta ime ti xhind që dëshiron të marrësh vëmendje dhe kohë… Unë dua vetëm shëndet dhe punë.”, ka shkruar ajo.

/GazetaSinjali/