image Rikthehet Luana Vjollca, publikon këngën personale: Fjalët e njerëzve më kanë ndryshuar (VIDEO)

Bota e Yjeve

Rikthehet Luana Vjollca, publikon këngën personale: Fjalët e njerëzve më kanë ndryshuar (VIDEO)

news image

Pas shumë kohësh pritjeje, Luana Vjollca është rikthyer me episodin e parë të projektit të saj, “Thuaje”.

Në rrëfimin e saj, moderatorja ka kujtuar momentet kur e kanë bullizuar dhe mënyrën se si e ka përjetuar këtë situatë. Luana ka theksuar se ka zgjedhur gjithmonë të hesht, por në vetmi e ka vuajtur.

Më tej, ajo ka publikuar edhe këngën “Si njerëz”, e cila është shoqëruar me një videoklip me shumë kuptim.

/GazetaSinjali/