image Rikthehen Facebook, Instagram e WhatsApp

Aplikacione

Rikthehen Facebook, Instagram e WhatsApp

news image

Rrjetet sociale ‘WhatsApp’, “Instagram” dhe ‘Facebook’ janë rikthyer në funksion për përdoruesit në mbarë botën.

Pas më shumë se 5 orësh, rrjetet sociale të kompanisë ‘Facebook’ janë rikthyer në funksion.

Ndërkaq, Messenger është ende jashtë funksionit./Gazeta Sinjali/