image Reshjet dhe stuhia shkaktojnë vërshime në këtë fshat të Ferizajt

Sociale

Reshjet dhe stuhia shkaktojnë vërshime në këtë fshat të Ferizajt

news image

Reshjet e shiut të shoqëruara edhe me stuhi kanë shkaktuar vërshime në fshatin Dremjak të Ferizajt.

Aty shihet se si uji ka mbuluar rrugët.

Stuhia ka prekur edhe vendet tjera të Kosovës, disa prej të cilave mund t’i shihni më poshtë:

/GazetaSinjali/