image Reperi shqiptar bën tatuazh portretin dhe emrin e një femre - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

72500

Të shëruar

61685

Të vdekur

1.640

Reperi shqiptar bën tatuazh portretin dhe emrin e një femre

news image

Reperi shqiptar me famë botërore, Labinot Gashi i njohur për publikun si Gashi, është shumë i dhënë pas tatuazheve.

Së fundi, ai publikoi një video, teksa shfaqi procesin e realizimit të një tjetër tatuazhi, kësaj radhe portretin e një femre.

Leonora ishte emri i vajzës, portretin e të cilës 30 vjeçari e gdhendi në trup, por nuk tregoi se çfarë e ka atë.

Kujtojmë se “Upset” titullohet bashkëpunimi i fundit i Gashit me Njomzën dhe Pinks Sweats./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: