image Gashi publikon këngën e re ‘Sleeping On My Left’

Bota e Yjeve

Gashi publikon këngën e re ‘Sleeping On My Left’

news image

Reperi kosovar me famë botërore, Gashi, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan Gazeta Sinjali.

Kënga e re titullohet “Sleeping on my left” dhe këngëtari e ka shoqëruar me videoklip.

Kjo këngë është një lloj himni për dashurinë e përfunduar./Gazeta Sinjali/