image Realizohen dy gola të shpejtë, Xhaka shënon për Arsenalit - VIDEO - Sinjali

Realizohen dy gola të shpejtë, Xhaka shënon për Arsenalit – VIDEO

news image

Janë realizuar dy gola të shpejtë në sfidën mes Arsenalit dhe Leicesterit.

Arsenali po udhëheqte 2-0 pas 45 minutëshit të parë, me dy golat e Gabriel Jesus.

Pjesa e dytë ka nisur furishëm pasi Leicesteri fillimisht ngushtoi epërsinë në minutën e 53-të, pas një autogoli nga William Saliba.

Sidoqoftë, vendasit reaguan menjëherë, duke rikthyer sërish avantazhin e dy golave, me Granit Xhakën që realizoi në minutën e 55-të, pas një gabimi të portierit të Leicesterit.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: