COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

Sport/ Reagimi epik i djalit të Messit pasi babai i tij mori “Topin e Artë”

news image

Mateo Messi ka treguar si janë ndjerë të gjithë fansat e Leo Messit, pak pasi babai e tij e fitoi Topin e Artë.

Leo Messi sonte është kurorëzuar me çmimin e Topit të Artë për herë të gjashtë në karrierë, transmeton Insporti

Ylli i Barcelonës në garën për Ballon d’Or mposhti Virgil van Dijkun dhe Cristiano Ronaldon.

Djali i Messit, Mateo, është parë tejet i emocionuar dhe i lumtur pasi babai i tij e fitoi këtë çmim prestigjioz.


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: