COVID-19

Të infektuar

145

Të sheruar

23

Të vdekur

3

Basketboll/ Rahoveci serioz për titull, transferon basketbollist gjigantë

news image

Ekipi i Rahovecit pak minuta më parë ka zyrtarizuar transferimin e një basketbollisti të ri.

Bëhet fjalë për qendrën boshnjake, 2 metra e 15 centimetram Josip Mikulic, transmeton Gazeta Sinjali.

Boshnjaku gjigantë së fundmi kishte luajtur në Superligën e Jordanisë, në ekipin, Al Ahil.

Mikulic është 26 vjeçar dhe ka luajtur në disa skuadra nga Ballkani./Gazeta Sinjali/

Mikulić zbarkon në "Grapeland" 🍇Basketbollisti kroat, Josip Mikulić është përforcimi i radhës i skuadrës, në…

Gepostet von KB Rahoveci am Mittwoch, 11. März 2020

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: