image Ra nga pallati ku punonte si roje, ndërron jetë 60-vjeçari në Sarandë

Shqipëri

Ra nga pallati ku punonte si roje, ndërron jetë 60-vjeçari në Sarandë

news image

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Sarandës.

Një 63-vjeçar ka rënë nga kati i 12-të ku punonte si roje dhe ka vdekur.

Më datë 30.10.2021, rreth orës 10:45, në lagjen nr.2, Sarandë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga kati i 15-të në katin e 14-të një pallati (ku punonte si roje), shtetasi H. I., 63 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/GazetaSinjali/