image Qytetari nga Drenasi i shpëton trenit për një fije floku (VIDEO) - Sinjali

Qytetari nga Drenasi i shpëton trenit për një fije floku (VIDEO)

news image

Nuk janë të rralla aksidentet të cilat shkaktohen nga përplasja me tren, por sot gjatë ditës një qytetar nga Drenasi pati fatin dhe shpëtoj nga përplasja e tij.

Një sinjalizues ka dërguar pamje në adresë të Gazetës Sinjali, ku shihet se si një burrë del në momentin kur treni është duke lëvizur në rrugën e tij.

Ngjarja ka ndodhur sot gjatë ditës në fshatin Domanek të Drenasit./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin