image Qeveria mban sot mbledhjen e radhës, këto janë pikat e rendit të ditës

Politikë

Qeveria mban sot mbledhjen e radhës, këto janë pikat e rendit të ditës

news image

Qeveria e Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e saj të radhës.

Në njoftimin e lëshuar nga Zyra e Kryeministrit thuhet se mbledhja do të nisë nga ora 11:00.

Mbledhja e fundit e qeverisë u mbajt më 10 maj dhe ishte e 142-ta në radhë.

/GazetaSinjali/