image Qëndron Kastrati nuk fiton Kamenicën, shkon në balotazh me këtë parti - Sinjali

Qëndron Kastrati nuk fiton Kamenicën, shkon në balotazh me këtë parti

news image

Komuna e Kamenicës do të organizojë edhe një raund të ri të zgjedhjeve për kryetarë komune.

Kjo sepse Qëndron Kastrati i PSD-së dhe Kadri Rahimaj i VV-së do të shkojnë në balotazh.

Pas numërimit të votave, Qëndron Kastrati renditet i pari me 32,69% kurse Kadri Rahimaj me 30,37% në vendin e dytë.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: