image Qëllohet me vezë makina e Lulzim Bashës (VIDEO) - Sinjali

Qëllohet me vezë makina e Lulzim Bashës (VIDEO)

news image

Të rinjtë e Partisë Demokratike kanë protestuar sot kundër Lulzim Bashës dhe kanë qëlluar me vezë veturën e tij.

Basha ka qenë duke shkuar në një takim me gratë demokrate, por të rinjtë i kanë dalë para dhe ia kanë bllokuar rrugën.

Ata kanë bërë thirrje “ik, ik” dhe janë përplasur me shoqëruesit e tij. Por edhe pse të rinjtë që e sulmuan ishin të shumtë në numër, sërish Basha ka arritur që të futet në takim dhe ka biseduar me gratë demokrate, raporton tvklan./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin