image Publikohet traileri i filmit “El Camino: A Breaking Bad Movie”

COVID-19

Të infektuar

14882

Të shëruar

12188

Të vdekur

607

Film/ Publikohet traileri i filmit “El Camino: A Breaking Bad Movie”

news image

Është publikuar traileri i filmit “El Camino: A Breaking Bad Movie”, i cili është vazhdimësi e serialit të famshëm amerikan “Breaking Bad”.

Ky trailer u publikua vetëm një muaj pasi në media doli lajmi se do të realizohet një film me momentet pas ikjes dramatike të Aaron Paul.

“El Camino: A Breaking Bad Movie” do ta ketë premierën më 11 tetor të këtij viti në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Në këtë film do të luajnë aktorët e njohur si: Aaron Paul, Matt L. Jones. Jonathan Banks dhe Charles Baker./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin