image PSD ua merr çelësat zyrtarëve të ZRrE-së, ua pamundëson hyrjen në zyra - Sinjali

PSD ua merr çelësat zyrtarëve të ZRrE-së, ua pamundëson hyrjen në zyra

news image

Anëtarët e Partisë Socialdemokrate kanë arritur t’ua marrin çelësat zyrtarëve të Zyrës së Rregullatorit të Energjisë.

Një zyrtar i këtij institucioni, i cili ka tentuar të futet në zyrën e tij por që e ka pasur të pamundur.

Ndërkohë, PSD po vazhdon protestën me fishkëllima duke kërkuar dorëheqjen e kryetarit të Bordit të ZRrE-së dhe publikimin e vendimit për shtrenjtimin e rrymës.

/GazetaSinjali/ 


Shpërndaje artikullin