image PSD-ja nesër dorëzon padi ndaj Agjencionit për Informim dhe Privatësi

Kosovë

PSD-ja nesër dorëzon padi ndaj Agjencionit për Informim dhe Privatësi

news image

Partia Socialdemokrate do të dorëzojë padi nesër ndaj Agjencionit për Informim dhe Privatësi.

Padija do të bëhet pranë Gjykatës Themelore të Prishtinës në orën 11:00 dhe menjëherë pas dorëzimit do të mbahet konferencë për media.

“Nesër, me datën 18 prill (e martë), nga ora 11:00, PSD do të dorëzoj padi ndaj Agjencionit për Informim dhe Privatësi në Gjykatën Themelore të Prishtinës. Pas dorëzimit do të mbahet konferencë për media”, thuhet në njoftimin e PSD-së.

/GazetaSinjali/