image Prindi së bashku me fëmijët e tij rrihen mes veti në Mitrovicë - Sinjali

Prindi së bashku me fëmijët e tij rrihen mes veti në Mitrovicë

news image

Dje rreth orës 15:50 është raportuar për një rast të dhunës familjare në rrugën “Xhafer Bistrica”, në Mitrovicë, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas sinjalizuesve të Gazetës Sinjali, në këtë rast janë përfshirë prindi dhe fëmijët e tij.

Ndërsa, Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe pas intervistimit të palëve, me vendim të prokurorit rastit shkon në procedurë të rregullt. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin