image Presidenti Biden, nënshkruan në librin e ngushëllimeve për Mbretëreshën

Botë

Presidenti Biden, nënshkruan në librin e ngushëllimeve për Mbretëreshën

news image

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka shkuar për ngushëllime në Londër, para se të bëhet varrimi i Mbretëreshës Elizabeth II.

Ai gjithashtu është nënshkruar edhe në librin e ngushëllimëve për të, shkruan BBC.

Ai dhe gruaja e tij, Jill Biden, i bënë nderimet e tyre para arkivolit të Mbretëreshës Elizabeth II.

/GazetaSinjali/