COVID-19

Të infektuar

1052

Të shëruar

820

Të vdekur

30

Koronavirusi Polici në Tiranë e gjobit të riun që doli nga shtëpia, argumenti i tij: Isha tu kërku qenin

news image

Këto ditë karantine janë të vështira për të gjithë, mirëpo grimcat e humorit nëpër rrjet, duket sikur heqin mërzinë dhe stresin e akomuluar.

Një polic ka gjobitur sipas masave të marra ndaj covid 19, një të ri nga Tirana.

Ai është kapur nga efektivi jashtë orarit të lejuar të qarkullimit mirëpo argumenti i tij ka shkaktuar humor, edhe pse për të riun me emrin Jurgen, ky mund të jetë një argument vërtet i fortë.

“Isha tu kërku qenin, m’doli nga shpia”, shkruan ai në fletën e gjobës.

Mirëpo, punonjësi i policisë nuk është bindur nga kjo dhe e ka gjobitur gjithsesi.


Shpërndaje artikullin