image Pesë tërmete të lehta gjatë natës në Shqipëri

Rajon

Lëkundje/ Pesë tërmete të lehta gjatë natës në Shqipëri

news image

Mbrëmë në Shqipëria janë regjistruar pesë lëkundje të lehta tërmetesh.

Statistikat i ka publikuar IGJEUM, dhe këto janë paslekundjet e tërmetit që ra më 26 nëntor të vitit të kaluar.

Lëkundjet kanë qenë në Laç, Krujë apo edhe Kukës.