image Pesë modelet e pantallonave që janë në modë për këtë vjeshtë

Modë & Stil

Modë/ Pesë modelet e pantallonave që janë në modë për këtë vjeshtë

news image

Në sezonin e vjeshtës për këtë viti dhe vitin 2020, stili i pantallonave do të anojë më tepër drejt retros.

Blogeret e ndryshme në rrjetet sociale kanë publikuar fotografi me të cilat tregojnë se cilat janë pantallonat më në modë për këtë sezon.

Kryesisht në internet po “mbizotërojnë” pesë modele të pantallonave, ja cilat janë ato:

Pantallonat me dizajn

Pantallonat sportive

Pantallonat me ngjyra të ndezura

Pantallonat lëkurë

Xhinset retro

/Gazeta Sinjali/