image Përvjetori i Donaldit me Borën, çfarë dhurate i bëri ai
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Përvjetori i Donaldit me Borën, çfarë dhurate i bëri ai

news image

Donaldi është njëri nga banorët e Big Brother VIP më të përfolur, i cili me veprimet e tij merr vëmendjen e publikut, shkruan Gazeta Sinjali.

Mbrëmjen e djeshme të spektaklit Big Brother VIP ai ndau me publikun një datë të veçantë për të dhe moderatorën e njohur Bora Zemani.

Donaldi tregoi se 5 nëntori është përvjetori i lidhjes me Borën dhe për këtë ai vendosi t’i bënte një dhuratë brenda shtëpisë.

Brenda një kutie me ëmbëlsirë, Donaldi vendosi varsën e tij dhe e hodhi përtej murit, në mënyrë që nesër Bora do ta gjente këtë pako gjatë ardhjes së saj brenda televizionit. /GazetaSinjali/