image Përplasen dy makina në Vlorë - pesë të lënduar

Rajon

Rajon/ Përplasen dy makina në Vlorë – pesë të lënduar

news image

Pesë persona janë lënduar si pasojë një aksidenti në Peshkëpi të Vlorës.

Sipas asaj që raportojnë mediat e Shqipërisë, në aksident kanë qenë të përfshira dy automjete, transmeton Gazeta Sinjali.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar 3 ambulanca, teksa ende nuk dihen rrethanat e aksidentit.

Bëhet e ditur se policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e rastit./Gazeta Sinjali/