image Përmbytet stadiumi gjatë ndeshjes ndërmjet e kipeve shqiptare
[wp-story id="814678"]

Futboll

Vlorë/ Përmbytet stadiumi gjatë ndeshjes ndërmjet e kipeve shqiptare

news image

Moti i keq në Vlorë ka bërë që të ndërpritet takimi ndërmjet Flamurtarit dhe Teutës.

Ndërprerja e ndeshjes u bë në minutën e pestë.

Arbitrin i dërgoi të dy ekipet në dhomat e zhveshjes, pasi ishte e pamundur të zhvillohej ndeshja në ato kushte.

Flamurtari-Teuta është ndeshje e vlefshme për javën e 17 të Superligës.