image Përfundon pjesa e parë mes Leicesterit dhe Liverpoolit/ Rezultati ai i fillimit

Futboll

Përfundon pjesa e parë mes Leicesterit dhe Liverpoolit/ Rezultati ai i fillimit

news image

Leicester City dhe Liverpool po përballen ndaj njëra tjetrës në kuadër të xhiros së 20-të në Premierligë, shkruan Sinjali Sport.

Janë mbyllur 45 minutat e parë midis dhelprave dhe ‘Të Kuqve’ në ‘King Power Stadium’, pa gola 0-0.

Mysafirët dominuan me raste e me posedim, po ashtu kishin shansin për të zhbllokuar shifrat, por Mohamed Salah nuk ishte i saktë në minutën e 16-të nga penaltia dhe rezultati mbeti i njëjtë si ai i fillimit.

/Gazeta Sinjali Sporti/