image Pas një sëmundje të rëndë, ndërron jetë në Gjermani i riu nga Drenasi - Sinjali

Pas një sëmundje të rëndë, ndërron jetë në Gjermani i riu nga Drenasi

news image

Pas një sëmundje të rëndë, sot ka ndërruar jetë i riu nga Korrotica e Ulët e Drenasit, Kastriot Sahiti, shkruan Gazeta Sinjali.

Sahiti që dy vite ishte i shtrirë në një nga spitalet në Gjermani.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët.

“Të Allahut jemi dhe te Ai do të kthehemi. Sot djali i migjes Kastriot Naim Sahiti ndërroj jetë në Gjermani që luftoj me një sëmundje të rand për 2 vite e gjysmë InshaAllah ne Xhennet vëlla”, thuhet në postimin e një familjari.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin